FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Elektroniczna proteza.
Autor Wiadomość
ALA 

Rok operacji: 2014
Dołączyła: 07 Gru 2014
Posty: 3
Wysłany: 2015-01-05, 22:20   Elektroniczna proteza.

Witam Wszystkich
Odpoczęci po Świętach to zapraszam do dyskusji,co sądzicie o elektronicznych protezach.
Pytam będę teraz na kontroli w Czerniakowskim na Mokotowie,mam taką cichą nadzieję,że może dostanę protezę elektroniczną,czy ktoś ma jakieś dowiadczenie w tym temacie,proszę piszcie.[no i jeszcze jedno nie wiem jak załatwić taką protezę]kto to decyduje w szpitalu.jeśli by trzeba zapłacić jaki to koszt ? czytałam gdzieś,że są dwa rodzaje takie,które wymienia Szpital.i takie które można wymieniać sobie-jestem w niewiedzy czekam co napiszecie.
Pozdrawiam cieplutko.
_________________
ALA
 
 
magdala 


Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1425
Wysłany: 2015-01-06, 09:06   

Alu

mamy na forum osoby posługujące się protezami elektronicznymi - na pewno Ci podpowiedzą. Jedno jest pewne - nie dają ich i nie wymieniają w szpitalu. Trzeba je nabyć poza szpitalem.
 
 
mundekczapla
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-06, 14:26   

Nie wolno mylić pojęć!!! Elektroniczna proteza krtani, to laryngofon nazywany też elekroniczną krtanią. Natomiast proteza krtani np. "provox", jest wszczepiana podczas zabiegu usunięcia krtani albo ambulatoryjnie , po operacji. Na temat jednej i drugiej znajdziesz informacje w archiwum naszego forum. Pozdrawiam Mundek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 11