FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Cosik do śmiechu wom powiem
Autor Wiadomość
magdala 


Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1425
Wysłany: 2012-03-23, 12:15   Cosik do śmiechu wom powiem

wojkow foto

Moderator
pomógł:7

Wysłany: 2011-07-30 13:47:24
Witam
Właśnie wróciliśmy z Gosią z Tatr. Było piknie.
Przejechaliśmy 500 kilometrów aby znaleźć potwierdzenie oczywistej prawdy "ze BABA jest najwozniejso na świecie!...
Zaroz po kuniu i pijatyce"
pozdrawiam
wojtek
magdala foto

Administrator
pomógł:13

Wysłany: 2011-07-30 14:18:44
Ja bym tam

"kunia i pijatekę" dała w odstawkę. Baby są potęgą świata i już....

Tatry są piękne. Ciszę się, że je smakowaliście....

Edytowano 1raz, ostatnia edycja 2011-07-30 14:24:50
Magdalena

Dziś jest czas na marzenia
Jutro już go nie ma..
teresag162 foto

pomógł:1

Wysłany: 2011-08-07 16:54:15
WITAM CIEPLUTKO.DZIS WRÓCILISMY TAKZE Z TATR! OJ NOGI BOLĄ OD ZWIEDZANIA,ALE BYŁO WARTO BYŁO SUPER A KLIMAT BARDZO MI SŁUZYŁ ZADNYCH PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH.OJ GÓRALE TO MAJA SPOSÓB NA UMILANIE CZASU I POBYTU! A W PORTFELU UBYWAŁO!ALE NICZEGO NIE ZAŁUJĘ.POZDRAWIAM . Terenia
Danuta_62 foto

Wysłany: 2011-08-07 21:17:58
Witaj Tereniu.Górale dudki liczyć potrafią.Jest to specyfika wszystkich polskich kurortów-tak to nazwijmy.Oj, nad morzem też trzepią portfele ino furczy./wiem coś o tym, bo moi wrócili/.Ważne,że wróciłaś wypoczęta,a nogi przestaną boleć,///chyba ,że wywijałaś krzesanego,albo koteczkę?/bo na nizinach szybko się regenerują .

pamoi foto

Wysłany: 2006-07-27 18:10:02
-Rozmawiają dwie przyjaciółki.Jedna mówi do drugiej:
- Mam wspaniałego męża: nie pije,nie pali,nie zdradza mnie, nie bije,nie lubi piłki nożnej i nigdy na mnie nie krzyczy.
Przyjaciółka patrzy podejrzliwie i pyta:
- A od dawna jest laryngektomowanym ?

Przychodzi laryngektomowany do lekarza i skarży się:
- Panie doktorze,bolą mnie nerki,żołądek,watroba,trzustka...
- A pije Pan alkohol?
- Codziennie,panie doktorze! Ale nie pomaga.

Edytowano 1raz, ostatnia edycja 2008-11-03 10:09:48
HENIEK foto

nie dołączył

Wysłany: 2008-07-17 16:06:56
Całe życie lubiałem opowiadać dowcipy,próbowałem coś wymyślić i nic mi nie wychodziło.Aż będąc larygektomowanym się udało (następny plus Naszej sytuacji).A teraz do rzeczy.
Wczoraj byłem na komisji zusowskiej która w akcie łaski co dwa lata przyznaje mi prawo do świadczeń rentowych.Co dwa lata jest śmieszniej,jednak to ostatnie to heca na102.
Orzecznik przegląda moje historie pięciu zabiegów i zaczyna pytać to oto to o tamto ale słabawo słyszy mój głos.Wtedy mówi "niech pan zatka palcem tą dziurkę będzie pan mówił głośniej"ja na to"ale ja nie mam krtani i tylko tą dziurką oddycham tu ma pani to napisane"."ja umiem czytać i widzę że pan nie ma krtani ale jak pan zatka dziurkę będzie pana lepiej słychać"mi odpowiada .No to zatkałem poczekałem aż mi braknie powietrza odetkałem i pytam czy już rozumie.Chyba nie zrozumiał orzecznik a właściwie chyba RZECZNIK ZUS :shock: :shock: :shock: [/b] Ten użytkownik jeszcze nie dołączył do socjum.pl
magdala foto

Administrator
pomógł:13

Wysłany: 2008-07-17 20:45:03
Znakomite!!. Skąd ja to znam? Magdalena

Dziś jest czas na marzenia
Jutro już go nie ma..
pamoi foto

Wysłany: 2008-11-03 14:55:11
- Kierownik do pracownika: - Panie,pan wszystko robi powoli: powoli pan myśli, powoli pan pisze, powoli mówi, powoli się porusza!
Czy jest coś, co robi szybko?
- Tak, szybko się męczę...
*
- Panie dyrektorze, czy mogłbym otrzymać dzień urlopu, by pomóc teściowej przy przeprowadzce?
- Wykluczone!
- Bardzo dziękuję, wiedziałem, że mogę na pana liczyć...
CARA foto

Wysłany: 2009-08-04 08:12:06
Dowcip stary i absurdalny!

Klient przed kasą biletową
-poprosze bilet do Rabce
-nie mówi się "do Rabce",tylko "do Rabki"
-a był pan kiedyś w Rabki?
-nie,byłem w Rabce
-no,to poproszę bilet do Rabce!
siwy630425 foto

Wysłany: 2009-08-05 11:13:57
Mistrz w pchnięciu kulą do trenera:
-Diś muszę pokazac klasę...na trybunie sidzi moja teściowa.
-E!nie dorzucisz...
ollla foto

Wysłany: 2010-11-28 21:23:43
Z życia laryngektomowanego:

Moja mama w dniu operacji taty, jak już było po wszystkim mówi: "Jaki on spokojny, leży sobie i widać u niego taki błogi spokój, ja po narkozie plotłam takie bzdury, że pielęgniarki dwa dni się ze mnie śmiały, a on nic... (chwila namysłu) ... no przecież jak miał chrzanić głupoty, jak nie ma krtani...

Tata poszedł do pielęgniarki z kartką "zabrakło papieru toaletowego siostrzyczko", ona rzuciła okiem na napis i mówi "pan mi to przeczyta bo nie mam okularów"...

Sześć dni po operacji tata poszedł do kaplicy szpitalnej na mszę, gdy odwiedziłam go popołudniu pokazuje mi kartkę "chciałem iść do komunii, ale jak sobie pomyślałem jak ksiądz mi to wciśnie w sondę to zrezygnowałem"...
teresa995 foto

Wysłany: 2010-12-27 20:08:56
Dzis po raz pierwszy od czasu operacji Tadeusza bylam w stanie przeczytac dowcipy o laryngoktomowanych i do tego bardzo mnie i rodzinke rozbawily. Ciesze sie, ze i ja i Tadeusz jestesmy juz w stanie normalnie reagowac i smiac sie.
Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie Teresa i Tadeusz Teresa i Tadeusz
Podpis
 
 
ewcia00012 
ewcia00012

Wiek: 60
Dołączyła: 27 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-09, 18:18   

Ogłoszenia parafialne na koniec mszy;Nadchodzą Święta Wielkiej Nocy, prosi się kobiety o składanie jajek w przedsionku kościelnym. :lol:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 12